De Kia Niro werd geïntroduceerd als compacte SUV met drie aandrijflijnen naast elkaar: een reguliere hybride zonder stekker, een plug-in hybride met een grotere accu en beperkte elektrische actieradius, en een volledig elektrische versie zonder verbrandingsmotor. Die breedte aan techniek maakt de Niro flexibel, maar betekent ook dat de aandachtspunten per uitvoering sterk verschillen.
Bij de hybride en plug-in hybride draait de aankoop vooral om de gangbare aandachtspunten van een dubbelkoppelingsbak, terwijl bij de volledig elektrische uitvoering de conditie van de hoogspanningsaccu en de garantievoorwaarden centraal staan. Deze pagina behandelt beide kanten, zodat je een weloverwogen keuze kunt maken tussen de drie varianten.
Kies een bouwjaar
88.037 exemplaren van de Niro staan in Nederland geregistreerd, met 2020 als drukste jaargang (13.696 auto's).
Kia Niro in cijfers
88.131
Registraties in Nederland
€ 38.152
Gemiddelde catalogusprijs
1.506 kg
Gemiddeld gewicht
Wat betaal je ervoor
Vraagprijzen van een Kia Niro zoals ze de afgelopen twaalf maanden op occasionsites stonden.
Acht op de tien advertenties zaten tussen deze twee bedragen. Dit loopt over alle bouwjaren heen, dus het bouwjaar verklaart het grootste deel van dat verschil. Kies hieronder een jaargang voor het bedrag van dat jaar.
Gemeten op occasionadvertenties tot en met augustus 2026. Dit zijn vraagprijzen, geen verkoopprijzen.
Nu te koop
Een Kia Niro bij Carvendo, prijzen van 18 augustus.
Kia Niro2024 · 37.396 km · hybride · automaat€ 29.845
Kia Niro2025 · 31.219 km · hybride · automaat€ 30.845
Kia Niro2024 · 27.412 km · hybride · automaat€ 30.845
Kia Niro2025 · 39.904 km · hybride · automaat€ 31.320
Kia Niro2025 · 29.428 km · hybride · automaat€ 31.845
Kia Niro2025 · 27.409 km · hybride · automaat€ 31.845
Deze auto's staan bij Carvendo, wij verkopen ze niet zelf. Koop je er een, dan ontvangen wij een vergoeding; voor jou verandert de prijs daar niet door.
Brandstofverdeling
Het grootste deel van dit aanbod rijdt op hybride.
Gemiddelde CO2-uitstoot: 94 g/km. Elektrische auto's tellen niet mee in dit gemiddelde, dat is zo berekend.
Op basis van 88.037 registraties.
Terugroepacties
7
Terugroepacties voor de Kia Niro
6
Nog lopend, dus nog niet overal hersteld
31.528
Auto's geraakt door de grootste actie in Nederland
Door een fout in het batterij management systeem (BMS) wordt interne kortsluiting in batterijcellen van de hoogspanningsbatterij mogelijk niet gedetecteerd.
nog lopendRisicobeoordeling RDW: ernstig1.932 auto's in Nederlandgemeld 2026-07-07MGP260260kosten voor eigenaar: gratis bij dealerDe printplaat (PCB) in de Hydraulic Clutch Actuator (HCA) kan vervuild raken met vloeistof.
nog lopendRisicobeoordeling RDW: gemiddeld31.528 auto's in Nederlandgemeld 2025-01-07MGP250004kosten voor eigenaar: gratis bij dealerBouten in het differentieelhuis (GDU) zijn mogelijk niet goed vastgedraaid. Hierdoor kunnen de bouten losraken en de behuizing en/of reductietandwielen beschadigen.
afgerondRisicobeoordeling RDW: ernstig6 auto's in Nederlandgemeld 2024-06-17MGP240206kosten voor eigenaar: gratis bij dealerDe aandrijfas kan breken door een onjuiste warmtebehandeling tijdens de productie.
nog lopendRisicobeoordeling RDW: gemiddeld91 auto's in Nederlandgemeld 2024-03-15MGP240088kosten voor eigenaar: gratis bij dealerDe bevestigingsbouten van de trekhaak van het merk TriMotive type KIN50C zijn, indien gemonteerd, met een te hoog aanhaalmoment vastgedraaid. Als gevolg is de verbinding dan verzwakt en kan de trekhaak tijdens belasting losraken.
nog lopendRisicobeoordeling RDW: ernstig233 auto's in Nederlandgemeld 2020-05-07MGP200253kosten voor eigenaar: gratis bij dealerDe klemkracht van de hoogvoltbedrading op het hoofdrelais van het hybridesysteem kan onvoldoende zijn.
nog lopendRisicobeoordeling RDW: ernstig5.712 auto's in Nederlandgemeld 2019-05-10MGP190235kosten voor eigenaar: gratis bij dealerIn de bedieningseenheid van de hybridekoppeling kan lekkage optreden.
nog lopendRisicobeoordeling RDW: gemiddeld5.563 auto's in Nederlandgemeld 2018-07-04MGP180321kosten voor eigenaar: gratis bij dealer
Laatste actie gemeld op 2026-07-07. Een terugroepactie wordt kosteloos uitgevoerd door een merkdealer.
Wat valt op bij de APK
Gebreken die APK-keurmeesters de afgelopen drie jaar vaker constateerden dan gemiddeld bij een personenauto in Nederland. Dit zijn geconstateerde gebreken bij de keuring, geen afkeurpercentage en geen betrouwbaarheidsscore van dit model.
Bandenspanning niet op juiste waarde
29,3%
landelijk 19,5%, hier 9,8 procentpunt vaker
Band beschadigd
12,1%
landelijk 9,2%, hier 2,9 procentpunt vaker
Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht
14,6%
landelijk 12,1%, hier 2,5 procentpunt vaker
Mistlicht voor onjuist afgesteld
3%
landelijk 1,3%, hier 1,7 procentpunt vaker
Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd
0,9%
landelijk 0,3%, hier 0,6 procentpunt vaker
Dimlicht onjuist afgesteld
16,8%
landelijk 16,4%, hier 0,4 procentpunt vaker
Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft
0,6%
landelijk 0,2%, hier 0,4 procentpunt vaker
Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar
0,6%
landelijk 0,4%, hier 0,2 procentpunt vaker
Voertuig niet voorzien van juiste kentekenplaten
0,2%
landelijk 0%, hier 0,2 procentpunt vaker
Kentekenplaatverlichting ondeugdelijk (bevestigd)
0,2%
landelijk 0,1%, hier 0,1 procentpunt vaker
De as loopt tot 30%. Deze percentages tellen niet op tot honderd: bij één keuring kunnen meerdere gebreken worden opgeschreven.
Op basis van 21.636 APK-keuringen.
Meest voorkomende gebreken (los van het landelijk gemiddelde)
- Bandenspanning niet op juiste waarde · 29,3%
- Band onvoldoende profiel · 18,6%
- Dimlicht onjuist afgesteld · 16,8%
- Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm · 16,3% (adviespunt, geen afkeur)
- Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht · 14,6%
Generaties
Niro I (DE) · 2016 - 2022 (facelift 2019)
Eerste generatie, geïntroduceerd als hybride en later uitgebreid met een plug-in hybride en volledig elektrische Niro EV. De facelift in 2019 bracht een bijgewerkt interieur en verbeterde rijhulpsystemen.
Niro II (SG2) · 2022 - heden
Volledig herontworpen carrosserie met een opvallender uiterlijk, maar dezelfde drie aandrijflijnen als de eerste generatie. De elektrische versie kreeg een grotere accu en een langere actieradius dan zijn voorganger.
Motorvarianten
1.6 GDI Hybrid
hybride · 141 pk · 1580 cc
Voor de meeste kopers de veiligste keuze: geen laadgedoe, een relatief eenvoudige aandrijflijn en een hybride-accu die in de praktijk zelden problemen geeft dankzij het beperkte vermogen en de actieve koeling.
1.6 GDI Plug-in Hybrid
plug-in hybride · 141 pk · 1580 cc
Interessant voor wie regelmatig kan opladen en veel korte ritten combineert met incidentele lange afstanden, maar alleen zinvol als het laadgedrag ook daadwerkelijk consequent wordt volgehouden.
Niro EV (volledig elektrisch)
elektrisch · 150 pk
Let bij deze uitvoering specifiek op de resterende accugarantie en het staat van de accu, aangezien dit direct de gebruikswaarde en toekomstige restwaarde van de auto bepaalt.
Bekende zwakke punten
Schokkerig schakelen van de dubbelkoppelingsbak
Redactionele observatiekostbaarDe hybride en plug-in hybride Niro gebruiken een zestraps dubbelkoppelingsbak (DCT) die bij lage snelheid, vooral bij optrekken vanuit stilstand, een lichte trilling of schok kan vertonen als de koppeling begint te slijten.
Speelt vooral bij: Hybride en plug-in hybride Niro-uitvoeringen, met name exemplaren die veel in de stad hebben gereden.
- Lichte schok of trilling bij wegrijden vanuit stilstand
- Merkbare vertraging tussen gaspedaal en krachtoverdracht bij laag tempo
Kostenindicatie: € 300 - € 2.000
Tijdens de proefrit specifiek letten op schakelgedrag bij lage snelheid en navragen naar eventuele software-updates voor de transmissie.
Degradatie van de hoogspanningsaccu bij de Niro EV
Redactionele observatiekostbaarZoals bij elke elektrische auto neemt de capaciteit van de hoogspanningsaccu geleidelijk af naarmate deze ouder wordt en meer laadcycli heeft doorgemaakt. Bij intensief gebruik van snelladers of veel volledige oplaadbeurten kan deze afname sneller verlopen dan bij een auto die overwegend thuis en gematigd wordt geladen.
Speelt vooral bij: Niro EV met een hogere kilometerstand of een historie van veelvuldig snelladen.
- Merkbaar lagere actieradius dan de fabrieksopgave
- Snellere afname van het accupercentage bij koud weer
Een accurapport of State of Health-meting laten uitvoeren voordat je koopt, en navragen naar het laadgedrag van de vorige eigenaar.
Laadsysteem van de plug-in hybride kan storingen vertonen
Redactionele observatiehinderlijkDe onboard-lader van de plug-in hybride Niro kan bij veroudering of een defecte laadkabel foutmeldingen geven, waardoor opladen niet meer of onvolledig lukt.
Speelt vooral bij: Plug-in hybride Niro-uitvoeringen, vooral bij een onduidelijke laadhistorie.
- Laadproces stopt voortijdig of start niet
- Foutmelding op het dashboard gerelateerd aan het laadsysteem
Kostenindicatie: € 200 - € 900
Tijdens de bezichtiging een testlading uitvoeren met de eigen laadkabel om de werking te controleren.
Vastroestende achterremmen door regeneratief remmen
Redactionele observatiehinderlijkDoordat hybride en elektrische Niro-uitvoeringen veel remenergie terugwinnen via de elektromotor, worden de mechanische remmen minder vaak gebruikt. Bij weinig gebruik kunnen de remschijven en remblokken aan de achterzijde gaan roesten en aanlopen.
Speelt vooral bij: Alle Niro-aandrijflijnen, met name bij overwegend stadsgebruik.
- Piepend geluid bij remmen na langere stilstand
- Trillend gevoel in het rempedaal bij lage snelheid
Kostenindicatie: € 150 - € 500
Regelmatig stevig afremmen om de remschijven schoon te houden en dit tijdens de proefrit testen.
Verzwakte 12V-startaccu
Redactionele observatiehinderlijkNaast de hoogspanningsaccu heeft de Niro een losse, kleinere 12V-accu voor de boordelektronica. Deze accu kan verzwakken zonder dat dit direct opvalt, omdat het hoogspanningssysteem het gebrek deels compenseert, tot het moment dat de auto niet meer wil opstarten.
Speelt vooral bij: Alle Niro-uitvoeringen, vooral exemplaren van vier jaar of ouder.
- Vertraagd opstartscherm bij het aanzetten van de auto
- Onverwacht niet starten na een korte stilstand
Kostenindicatie: € 150 - € 350
Navragen naar de leeftijd van de 12V-accu en deze bij twijfel preventief laten vervangen.
Onderhoud om op te letten
Olie van de dubbelkoppelingsbak (hybride en plug-in) · Elke 60.000 km of volgens fabrieksinterval
Kosten: € 150 - € 300
Wordt vaker overgeslagen dan gedacht omdat kopers de bak niet als een traditionele automaat herkennen.
Koelvloeistof van de hoogspanningsaccu (Niro EV en plug-in) · Periodieke controle volgens fabrieksschema
Een goed gekoelde accu degradeert langzamer, laat dit meenemen bij een aankoopkeuring.
12V-startaccu · Doorgaans na vier tot zes jaar aan vervanging toe
Kosten: € 150 - € 350
Een verzwakte 12V-accu kan de boordelektronica onbetrouwbaar maken zonder duidelijke waarschuwing vooraf.
Achterremmen · Periodiek laten controleren op vastroesten, los van kilometrage
Door regeneratief remmen worden de mechanische remmen minder gebruikt en roesten ze eerder aan.
Waar op te letten bij aankoop
Bij de Niro EV: accugarantiecertificaat of State of Health-rapport opvragen
Bepaalt direct de resterende actieradius en toekomstige waarde van de auto.
Bij plug-in hybride: laadhistorie navragen en een testlading uitvoeren
Een auto die zelden is opgeladen, heeft het voordeel van de plug-in techniek niet benut en kan een verwaarloosd laadsysteem hebben.
Proefrit met aandacht voor schokkerig schakelen bij lage snelheid
Vroeg signaal van slijtage aan de dubbelkoppelingsbak.
Leeftijd van de 12V-startaccu navragen
Een verzwakte accu kan de boordelektronica onbetrouwbaar maken.
Achterremmen controleren op vastroesten of piepen na stilstand
Gevolg van weinig gebruik door regeneratief remmen.
Onderhoudsboekje volledig opvragen, inclusief werkzaamheden aan het hoogspanningssysteem
Geeft inzicht in eventuele eerdere problemen met accu of laadsysteem.
Veelgestelde vragen over de Kia Niro
Moet ik kiezen voor hybride, plug-in hybride of volledig elektrisch?+
Dat hangt af van je laadmogelijkheden en rijprofiel. Zonder mogelijkheid om regelmatig op te laden is de reguliere hybride de praktischste keuze, terwijl de plug-in hybride pas voordeel oplevert bij consequent laadgedrag en de elektrische versie het meest geschikt is als je vaak thuis kunt laden.
Hoe lang gaat de accu van de Niro EV mee?+
Bij normaal gebruik en overwegend thuis laden gaat de hoogspanningsaccu doorgaans lang mee, met een geleidelijke afname van de capaciteit over de jaren. Kia biedt op de accu doorgaans een langlopende fabrieksgarantie, gekoppeld aan een periode of kilometragegrens, die vaak overgaat naar een volgende eigenaar.
Is de degradatie van de accu een groot risico bij een occasion?+
Het is een aandachtspunt, maar geen reden om per definitie af te zien van aankoop. Vraag om een actuele State of Health-meting, zodat je een objectief beeld krijgt van de resterende accucapaciteit in plaats van af te gaan op leeftijd alleen.
Is de dubbelkoppelingsbak van de Niro betrouwbaar?+
Over het algemeen wel, maar net als bij vergelijkbare transmissies bij andere merken is een goede onderhoudshistorie van de versnellingsbakolie belangrijk. Let tijdens de proefrit op schokkerig schakelen bij lage snelheid.
Wat kost onderhoud van een Kia Niro?+
Onderhoud van de hybride en plug-in hybride uitvoeringen ligt in een gemiddelde prijsklasse, terwijl de volledig elektrische versie door het ontbreken van een verbrandingsmotor doorgaans lagere onderhoudskosten heeft. Reken op enkele honderden euro's per grote beurt.
Kan ik een Niro EV importeren om meer keuze te hebben?+
Dat kan een optie zijn als het Nederlandse aanbod beperkt is voor jouw gewenste uitvoering. Een importspecialist kan de accuconditie vooraf laten beoordelen en het volledige traject van BPM tot kentekenoverschrijving regelen.
Waarom roesten de remmen van een Niro sneller aan?+
Doordat de auto veel remenergie terugwint via de elektromotor, worden de mechanische remmen minder vaak gebruikt dan bij een auto zonder regeneratief remmen. Regelmatig stevig afremmen houdt de remschijven schoon en voorkomt vastroesten.
Laat Hunter een Kia Niro zoeken
Vertel wat je zoekt: uitvoering, bouwjaar, budget. Hunter kamt het occasionaanbod uit en komt terug met exemplaren die erbij passen.
Zoek mijn Kia Niro met Hunter